WhatsApp
Tüm Kategoriler
Anne Sütü Saklama Poşetİ 20'Lİ Nİmo

Anne Sütü Saklama Poşetİ 20'Lİ Nİmo

Nimo

109,00₺

Nimo Anne Sütü Saklama Poşetleri: Anne Sütünü Güvenle Saklayın ve Koruyun!Sterilize Edilmiş Poşetler: Bu anne sütü saklama poşetleri, sterilize edilmiş malzemeden üretilir, böylece anne sütünün güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.Sızdırmaz Kilit ..

Göğüs Pedi 40 'Lı

Göğüs Pedi 40 'Lı

BabyTime

105,00₺

BT 529 Göğüs Pedi 40'lı, emziren annelerin göğüs uçlarında oluşan ıslaklığı ve tahrişi önlemek için tasarlanmış bir üründür.BT 529 Göğüs Pedinin Özellikleri Hava geçiren yapısı sayesinde göğüslerin kuru kalmasını sağlar. Yumuşak ve esnektir, bebeği..

Göğüs Pedİ 40'Li

Göğüs Pedİ 40'Li

Lux

95,00₺

Lux Göğüs Pedi 40'lı, emziren anneler için üretilmiş bir üründür. Göğüs ucunun hava almasını sağlayan gözenekli yapısı ile göğüs ucunun terlemesini engeller. Emici içeriği ile sütün kıyafete geçmesini engellerken göğüs ucunu kuru tutarak çatlaklardan..

Göğüs Pompası Bt192

Göğüs Pompası Bt192

BabyTime

93,00₺

Babytime Tirle Göğüs Pompası Bt192, manuel olarak çalışan, tekli göğüs pompası. BPA içermeyen, sessiz çalışan ve kolay temizlenebilir bir ürün.Pompanın gövdesi silikondan, meme ucu ve biberon kısmı ise polipropilenden üretilmiştir. Gövde, yumuşak ve ..

Göğüs Pompasi elektirikli

Göğüs Pompasi elektirikli

Nimo

1.404,92₺

Nimo Tekli Elektrikli Göğüs Pompası (HNK-Sutpump-01) , annelerin bebeklerini emzirirken ihtiyaç duydukları süt miktarını elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir elektrikli göğüs pompası modelidir. Pompa, silikon göğüs pedi ve göğüs pedi k..

Manuel Göğüs Pompasi Nimo Hnk-Sutpump- Mnl

Manuel Göğüs Pompasi Nimo Hnk-Sutpump- Mnl

Nimo

283,00₺

Manuel Göğüs Pompası Nimo Hnk-Sutpump-Mnl, anne sütünü çekmek ve toplamak için kullanılan bir manuel göğüs pompasıdır. Yumuşak silikon başlığı ve ergonomik tasarımı ile anneler için konforlu bir kullanım sağlar.Özellikleri:Yumuşak silikon başlıkErgon..

Sİlİkon Göğüs Koruyucu

Sİlİkon Göğüs Koruyucu

BabyTime

56,00₺

BT 193 Silikon Göğüs Koruyucu, emziren anneler için tasarlanmış, yumuşak ve esnek bir göğüs koruyucudur. Silikondan üretilmiştir ve cilde zarar vermez.BT 193 Silikon Göğüs Koruyucunun Özellikleri Yumuşak ve esnektir. Cilde zarar vermez. Emzirme sı..