WhatsApp
Tüm Kategoriler

Enjektör 10 cc Yeşil 3 Parçalı

Enjektör 10 cc Yeşil 3 Parçalı

Ayset

2,99₺

Ayset 10cc 3 Parçalı YeşilSTERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞİRINGALAR  3 ParçalıMerkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçluİğneli veya İğnesizHipodermik İğnelerMedikal HammaddePolipropilen SilindirPolietilen PistonLateks içermeyen contaMedikal ka..

Enjektör 20 cc Yeşil 3 Parçalı

Enjektör 20 cc Yeşil 3 Parçalı

Ayset

4,10₺

Ayset 20cc 3 Parçalı YeşilSTERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞIRINGA 3 ParçalıMerkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçluİğneli veya İğnesizHipodermik İğnelerMedikal HammaddePolipropilen SilindirPolietilen PistonLateks içermeyen contaMedikal kağıt ve şe..

Enjektör 5cc Yeşil 3 Parçalı

Enjektör 5cc Yeşil 3 Parçalı

Ayset

1,98₺

Ayset 5cc 3 Parçalı YeşilSTERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞIRINGA 3 ParçalıMerkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçluİğneli veya İğnesizHipodermik İğnelerMedikal HammaddePolipropilen SilindirPolietilen PistonLateks içermeyen contaMedikal kağıt ve şef..

İğne Ucu Steril Yeşil

İğne Ucu Steril Yeşil

Ayset

0,89₺

Enjektör Ucu Yeşil 100'lü Paketİğne uçlarının her biri blister paketler ile ayrı olarak ambalajlanmıştır. Yüksek akış hızına sahip olan enjektör ucu özel dizaynı sayesinde ultra ince cidarlıdır. Yeşil uçlu olan iğne uçları 21 G, siyah uçlu ..

Otomatik Kan Alma Turnikesi Rabır

Otomatik Kan Alma Turnikesi Rabır

RABIR

21,00₺

Rabır Otomatik Kan Alma Turnike Bandajı RenkliMarka : RabırTurnike ilk yardımda kanamayı durdurmak için yapılan boğucu sargıdır. Yalnızca imkansızlıklar ve acil durumlar söz konusu olduğunda kanamayı durdurmak için yapılır. Büyük atardamar kesilmiş y..


Ayset 5cc-10cc20cc  3 Parçalı Yeşil

STERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞİRINGALAR  

3 Parçalı

Merkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçlu

İğneli veya İğnesiz

Hipodermik İğneler

Medikal Hammadde

Polipropilen Silindir

Polietilen Piston

Lateks içermeyen conta

Medikal kağıt ve şeffaf filmden oluşan Blister Ambalaj

EO Sterilizasyon