WhatsApp
Tüm Kategoriler
Bel Minderi Sünger Poşetli

Bel Minderi Sünger Poşetli

Wicromed

390,00₺

Wicromed Bel Minderi Sünger Poşetli, uzun süreli oturma pozisyonunda bel bölgesinin rahatı için tasarlanmış bir üründür. Sünger poşetli yapısı sayesinde vücut şeklini alır ve bel ile sırt bölgesine ideal destek sağlar.Wicromed Bel Minderi Sünger Poşe..

Oturma Simidi Sünger Poşetli

Oturma Simidi Sünger Poşetli

Wicromed

180,00₺

Evde, arabada iş yerinde, çalışırken veya dinlenirken rahatlık sunar.Alerji yapmaz, kanserojen madde içermez.Vücut ısısına ve ağırlığına göre şekil alır.Rahat taşınabilir.Yastığın formu bozulmaz.Hemorid vb. gibi oturma zorluğu yaratan rahatsızlıklar ..

Seyahat Yastık Visco Beyaz Poşetli

Seyahat Yastık Visco Beyaz Poşetli

Wicromed

150,00₺

Wicromed Yastık Seyahat Visco Beyaz Poşetli" adlı ürün, bir seyahat yastığıdır ve viskoelastik köpük malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. Beyaz poşetli olması, taşıma ve depolama için pratik bir seçenek sunar.Bu yastık, seyahat sırasında başınızı v..

Yastık Visco Kutulu (L)

Yastık Visco Kutulu (L)

Wicromed

489,00₺

Wicromed Yastık Visco Kutulu (L)" adlı ürün, büyük bir viskoelastik yastığı içeren bir kutu içerisinde sunulan bir üründür. Bu yastık, büyük boyutuyla daha fazla destek ve rahatlık sunmayı amaçlar.Viskoelastik köpükten yapılan bu yastık, vücut ısısın..

Visco Oturma Minderi

Visco Oturma Minderi

Case

490,00₺

Arabada, evde, ofiste Oturma alanlarını konforlu hale getiren omurga dostu visco foam oturma minderi Hemoroid (Basur), fistül (fissür), çatlak, kuyruk sokumu bölgesindeki ağrılar, bel ve kuyruk sokumunun ameliyat öncesi ve sonrası vb. rahatsızlık dur..