WhatsApp
Tüm Kategoriler

Enjeksiyon Bandı 22,5mmçap Pe

Enjeksiyon Bandı 22,5mmçap Pe

Octacare

19,46₺

Octacare Enjeksiyon Bandı 22,5mmçap PE, enjeksiyon sonrası bölgenin kapatılması ve kanama kontrolü için kullanılır. Emici pedi ve ten rengi PE yüzeyi sayesinde kanı ve sıvıyı içeride tutar. Güçlü yapıştırıcısı sayesinde uzun süre sabit kalır.Özellikl..

Enjektör 10 cc Yeşil 3 Parçalı

Enjektör 10 cc Yeşil 3 Parçalı

Ayset

2,99₺

Ayset 10cc 3 Parçalı YeşilSTERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞİRINGALAR  3 ParçalıMerkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçluİğneli veya İğnesizHipodermik İğnelerMedikal HammaddePolipropilen SilindirPolietilen PistonLateks içermeyen contaMedikal ka..

Enjektör 20 cc Yeşil 3 Parçalı

Enjektör 20 cc Yeşil 3 Parçalı

Ayset

4,10₺

Ayset 20cc 3 Parçalı YeşilSTERİL TEK KULLANIMLIK 3 PARÇALI ŞIRINGA 3 ParçalıMerkezi Luer veya Eksantrik Luer Uçluİğneli veya İğnesizHipodermik İğnelerMedikal HammaddePolipropilen SilindirPolietilen PistonLateks içermeyen contaMedikal kağıt ve şe..

İğne Ucu Steril Yeşil

İğne Ucu Steril Yeşil

Ayset

0,89₺

Enjektör Ucu Yeşil 100'lü Paketİğne uçlarının her biri blister paketler ile ayrı olarak ambalajlanmıştır. Yüksek akış hızına sahip olan enjektör ucu özel dizaynı sayesinde ultra ince cidarlıdır. Yeşil uçlu olan iğne uçları 21 G, siyah uçlu ..

Otomatik Kan Alma Turnikesi Rabır

Otomatik Kan Alma Turnikesi Rabır

RABIR

21,00₺

Rabır Otomatik Kan Alma Turnike Bandajı RenkliMarka : RabırTurnike ilk yardımda kanamayı durdurmak için yapılan boğucu sargıdır. Yalnızca imkansızlıklar ve acil durumlar söz konusu olduğunda kanamayı durdurmak için yapılır. Büyük atardamar kesilmiş y..


Sağlık Çarşı'da, enjeksiyon ihtiyaçlarınız için gerekli tüm medikal ürünleri bulabilirsiniz. Bu özel kategoride, hem profesyonel sağlık çalışanları hem de evde hasta bakımı gerçekleştirenler için güvenli ve etkili enjeksiyon malzemeleri sunuyoruz.

Kategorimizde yer alan ürünler arasında; tek kullanımlık şırıngalar, çeşitli boyutlarda enjeksiyon iğneleri, damar içi (IV) setleri, deri altı enjeksiyon için gerekli araçlar ve steril enjeksiyon pedleri bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz, yüksek standartlarda sterilizasyon ve güvenlik prosedürlerine uygun olarak üretilmiştir.

Hasta güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle, enjeksiyon işlemlerinde kullanılan tüm malzemelerin en yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için titizlikle seçim yapıyoruz. Ürünlerimiz, kullanım kolaylığı ve hasta konforu gözetilerek tasarlanmıştır.

Ayrıca, enjeksiyon işlemleri sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz antiseptik solüsyonlar ve ilk yardım malzemeleri de bu kategoride mevcuttur. Sağlık Çarşı olarak, enjeksiyon işlemlerinizin güvenli ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunmayı hedefliyoruz.