WhatsApp
Tüm Kategoriler
 Horlama Giderici

Horlama Giderici

Poblex

208,00₺

Poblex Horlama Giderici, horlamayı azaltmaya veya önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Horlama, uyku sırasında üst solunum yolundaki titreşimler nedeniyle oluşabilir. Poblex Horlama Giderici, üst solunum yolunu açık tutmaya yard..

 Su Tıkacı

Su Tıkacı

Poblex

159,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Su Tıkacı, suyun kulak kanallarına girmesini engellemek ve kulakları suyun neden olabileceği olumsuz etkilerden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüzme veya su sporları sırasında kullanmak için uygundur..

Deniz Suyu Burun Spreyi 50 Ml İzotonik

Deniz Suyu Burun Spreyi 50 Ml İzotonik

sterimar

278,00₺

Sterimar İzotonik Deniz Suyu Burun Spreyi 50 Ml, burnun günlük temizliği ve hijyeni için kullanılan bir üründür. İçeriğindeki deniz suyu ile burun mukozasını nemlendirir, tıkanıklığı giderir ve zararlı mikroorganizmaların atılmasına yardımcı olur.Ste..

Dikiş Bandı Steri-Strip

Dikiş Bandı Steri-Strip

3M

49,00₺

Steri-Strip dikiş bandı, küçük yaraların ve kesiklerin iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılan bir tür yara bandıdır. Yapışkan bir tabaka ve iki kanat şeklindedir. Yaranın kenarlarını birbirine yaklaştırmak ve yaranın iyileşmesini desteklemek içi..

Kulak Tıkacı 2 Li vazelin

Kulak Tıkacı 2 Li vazelin

Poblex

139,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı, antibakteriyel özelliklere sahip bir kulak tıkağıdır ve cilde sağlam bir tutunma sunar, bu nedenle kulağınızdan kolayca çıkmaz. Bu kulak tıkacı, deniz, havuz, duş, uyku, ameliyat sonrası..

Kulak Tıkacı Çocuk

Kulak Tıkacı Çocuk

Poblex

112,00₺

Poblex Çam Tipi Çocuk Kulak Tıkacı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir kulak tıkacıdır. Termoaktif malzemeden üretilmiş olan tıkaçlar, vücut sıcaklığına uyum sağlayarak rahat bir kullanım sağlar. Çam tipi kulak tıkaçları, gürültülü ortamlarda,..

Kulak Tıkacı İpli Köpük

Kulak Tıkacı İpli Köpük

Poblex

199,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex İpli Köpük Kulak Tıkacı, kulakları çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun içeri girmesinden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kull..

Kulak Tıkacı Köpük

Kulak Tıkacı Köpük

Poblex

76,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Köpük Kulak Tıkacı, kulakları çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun içeri girmesinden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak..

Kulak Tıkacı M

Kulak Tıkacı M

Poblex

203,00₺

Poblex Çam Tipi M Kulak Tıkacı, orta boy kulak kanalına sahip kişiler için uygundur. Termoaktif malzemeden üretilmiş olan tıkaçlar, vücut sıcaklığına uyum sağlayarak rahat bir kullanım sağlar. Çam tipi kulak tıkaçları, gürültülü ortamlarda, uyku sıra..

Kulak Tıkacı Plus L

Kulak Tıkacı Plus L

Poblex

200,00₺

Poblex Çam Tipi Plus L Kulak Tıkacı, çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun kulaklara girmesinden korunmak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak için idealdir. A..

Kulak Tıkacı S

Kulak Tıkacı S

Poblex

202,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Çam Tipi S Kulak Tıkacı, çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun kulaklara girmesinden korunmak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak..

 Çocuk Deniz Suyu Spreyi 100 ml Burun Spreyi

Çocuk Deniz Suyu Spreyi 100 ml Burun Spreyi

Sinamorin

312,00₺

Marka:SinamorinÜrün Adı:Sinomarin Çocuk Deniz Suyu Spreyi 100 mlÜrün Miktarı:100mlÜrün Bilgisi:Sinomarin için kullanılan deniz suyu burun kaşıntısı, hapşırma, öksürük, sinus ve kulak basıncı, uyku bozukluğu gibi semptomlarda yardımcı olur.Sinomarin %..