WhatsApp
Tüm Kategoriler

Lux

Bebe Pam.Çubuk 60li

Bebe Pam.Çubuk 60li

Lux

32,00₺

Lux Bebek Pamuklu Çubuk 60'lı, bebeklerin kulaklarını nazikçe temizlemek için tasarlanmış bir üründür. Çubuklar, yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede, bebeğinizin kulağına zarar vermeden temizlik yapabilirsiniz.Özellikleri:Yumuşak ve esnek..

Cep Mendİl 15'Lİ

Cep Mendİl 15'Lİ

Lux

8,00₺

Lux Cep Mendili 15'li, yumuşak ve dayanıklı yapısıyla burunu silmek, makyajı temizlemek veya elleri kurulamak için ideal bir üründür. Alerjik reaksiyonlara neden olmayan, dermatolojik olarak test edilmiş formülü ile hassas ciltler için de uygundur.Öz..

Göğüs Pedİ 40'Li

Göğüs Pedİ 40'Li

Lux

95,00₺

Lux Göğüs Pedi 40'lı, emziren anneler için üretilmiş bir üründür. Göğüs ucunun hava almasını sağlayan gözenekli yapısı ile göğüs ucunun terlemesini engeller. Emici içeriği ile sütün kıyafete geçmesini engellerken göğüs ucunu kuru tutarak çatlaklardan..

Islak Mendİl Bebe 56'Li

Islak Mendİl Bebe 56'Li

Lux

29,00₺

Lux Islak Mendil Bebe 56'lı, bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. %99 su içeren formülü ile bebeklerin cildini nazikçe temizler ve nemlendirir. Alkol, paraben, SLS ve SLES içermeyen içeriği ile bebeklerin cildini tahriş..

Islak Mendİl Bebe 56'Li 3'Lü Pkt

Islak Mendİl Bebe 56'Li 3'Lü Pkt

Lux

74,00₺

Lux Islak Mendil Bebe 56'lı 3'lü Paket, bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. %99 su içeren formülü ile bebeklerin cildini nazikçe temizler ve nemlendirir. Alkol, paraben, SLS ve SLES içermeyen içeriği ile bebeklerin cil..

Islak Mendİl Gül 90'Li

Islak Mendİl Gül 90'Li

Lux

28,00₺

Lux Islak Mendil Gül 90'lı, günlük kullanım için uygun, alkol ve paraben içermeyen bir ıslak mendildir. Gül özlü formülü ile cildi nazikçe temizler ve ferahlatır.Özellikleri:Alkol ve paraben içermezGül özlüNemlendiriciDermatolojik olarak test edilmiş..

Islak Mendİl Klasİk 90'Li

Islak Mendİl Klasİk 90'Li

Lux

28,00₺

Lux Islak Mendil Klasik 90'lı, günlük kullanım için uygun, alkol ve paraben içermeyen bir ıslak mendildir. Yumuşak dokusu ve ferahlatıcı kokusuyla cildi nazikçe temizler.Özellikleri:Alkol ve paraben içermezYumuşak dokuluFerahlatıcı kokuDermatolojik o..

Islak Mendİl Lavanta 90'Li

Islak Mendİl Lavanta 90'Li

Lux

28,00₺

Lux Islak Mendil Lavanta 90'lı, günlük kullanım için uygun, alkol ve paraben içermeyen bir ıslak mendildir. Lavanta özü ile cildi nazikçe temizler ve ferahlatır.Özellikleri:Alkol ve paraben içermezLavanta özlüNemlendiriciDermatolojik olarak test edil..

Islak Mendİl Papatya 90'Li

Islak Mendİl Papatya 90'Li

Lux

28,00₺

Lux Islak Mendil Papatya 90'lı, günlük kullanım için uygun, alkol ve paraben içermeyen bir ıslak mendildir. Papatya özü ile cildi nazikçe temizler ve rahatlatır.Özellikleri:Alkol ve paraben içermezPapatya özlüNemlendiriciDermatolojik olarak test edil..

Makyaj Düzeltme Çubuğu

Makyaj Düzeltme Çubuğu

Lux

40,00₺

Lux Makyaj Düzeltme Çubuğu, göz makyajınızın ufak hataları ve taşmaları için kullanabileceğiniz pratik bir üründür. İnce uçları sayesinde göz makyajınızın kusursuz görünmesine yardımcı olur.Özellikleri:İnce uçlarPratik kullanımGöz makyajınızın kusurs..

Makyaj Tem.Pedİ 40'Li

Makyaj Tem.Pedİ 40'Li

Lux

72,00₺

Lux Peeling Makyaj Temizleme Pedi 40'lı, makyajınızı temizlerken cildinizi de peeling yaparak ölü derilerden arındırır. Üzerindeki minik partiküller ile cildinizi nazikçe temizler ve cildi yeniler.Özellikleri:Peeling etkiliMakyaj temizleyiciCildi yen..

Makyaj Temizleme Pamuğu 40'Li

Makyaj Temizleme Pamuğu 40'Li

Lux

35,00₺

Lux Disk Kare Makyaj Temizleme Pamuğu 40'lı, günlük makyaj temizliği için kullanılan bir üründür. Pamuğun narin dokusu sayesinde yüz ve etrafına ekstra yumuşaklık sağlar. Türk Kodeksi ve Avrupa Farmakopi standartlarına uygundur. Lux Makyaj Pedleri 10..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)