WhatsApp
Tüm Kategoriler

Poblex

 Horlama Giderici

Horlama Giderici

Poblex

208,00₺

Poblex Horlama Giderici, horlamayı azaltmaya veya önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Horlama, uyku sırasında üst solunum yolundaki titreşimler nedeniyle oluşabilir. Poblex Horlama Giderici, üst solunum yolunu açık tutmaya yard..

 Su Tıkacı

Su Tıkacı

Poblex

159,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Su Tıkacı, suyun kulak kanallarına girmesini engellemek ve kulakları suyun neden olabileceği olumsuz etkilerden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüzme veya su sporları sırasında kullanmak için uygundur..

Kulak Tıkacı 2 Li vazelin

Kulak Tıkacı 2 Li vazelin

Poblex

139,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı, antibakteriyel özelliklere sahip bir kulak tıkağıdır ve cilde sağlam bir tutunma sunar, bu nedenle kulağınızdan kolayca çıkmaz. Bu kulak tıkacı, deniz, havuz, duş, uyku, ameliyat sonrası..

Kulak Tıkacı Çocuk

Kulak Tıkacı Çocuk

Poblex

112,00₺

Poblex Çam Tipi Çocuk Kulak Tıkacı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir kulak tıkacıdır. Termoaktif malzemeden üretilmiş olan tıkaçlar, vücut sıcaklığına uyum sağlayarak rahat bir kullanım sağlar. Çam tipi kulak tıkaçları, gürültülü ortamlarda,..

Kulak Tıkacı İpli Köpük

Kulak Tıkacı İpli Köpük

Poblex

199,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex İpli Köpük Kulak Tıkacı, kulakları çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun içeri girmesinden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kull..

Kulak Tıkacı Köpük

Kulak Tıkacı Köpük

Poblex

76,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Köpük Kulak Tıkacı, kulakları çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun içeri girmesinden korumak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak..

Kulak Tıkacı M

Kulak Tıkacı M

Poblex

203,00₺

Poblex Çam Tipi M Kulak Tıkacı, orta boy kulak kanalına sahip kişiler için uygundur. Termoaktif malzemeden üretilmiş olan tıkaçlar, vücut sıcaklığına uyum sağlayarak rahat bir kullanım sağlar. Çam tipi kulak tıkaçları, gürültülü ortamlarda, uyku sıra..

Kulak Tıkacı Plus L

Kulak Tıkacı Plus L

Poblex

200,00₺

Poblex Çam Tipi Plus L Kulak Tıkacı, çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun kulaklara girmesinden korunmak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak için idealdir. A..

Kulak Tıkacı S

Kulak Tıkacı S

Poblex

202,00₺

Ürün Açıklaması: Poblex Çam Tipi S Kulak Tıkacı, çeşitli gürültü kaynaklarından veya suyun kulaklara girmesinden korunmak için tasarlanmış bir üründür. Özellikle yüksek sesli ortamlarda, uykusuzluk veya rahatsızlık hissi yaşamadan kullanmak..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)