WhatsApp
Tüm Kategoriler

Corega Beyazlatici Temİzleyİcİ Tablet 30

Corega Beyazlatici Temİzleyİcİ Tablet 30

corega

169,00₺

Corega Beyazlatici Temizleyici Tablet 30, diş protezlerini temizlemek ve beyazlatmak için kullanılan bir üründür. Tablet, protezlerin üzerindeki gıda artıklarını, lekeleri ve bakterileri gidermeye yardımcı olur. Ayrıca, protezlere doğal bir beyazlık ..

Diş Gıcırdatma Engelleyici Plak

Diş Gıcırdatma Engelleyici Plak

Nortmende

210,00₺

Nord Mende Diş Gıcırdatma Engelleyici Aparat kullanımı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:!1. Aparatı ilk kullanım öncesinde temizlemek için ılık sabunlu suyla yıkayın ve iyice durulayın.2. İki adet kap hazırlayın, birine soğuk su, diğerine ..

Diş Hekimi Spanç 5x5 4 Katlı 500'Lü

Diş Hekimi Spanç 5x5 4 Katlı 500'Lü

GÜNEŞ DENTAL

199,00₺

Bu non-steril sterilizasyon işlemi yapılmamış bir cilt spancıdır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:- Cilt üzerinde alerjik reaksiyonlara neden olmaz.- Ekstra yumuşak ve emici bir yapıya sahiptir.- Kullanırken iplik kalıntıları bırakmaz, böylece güven..

Fixodent Base Diş Protez Yapıştırıcı 47gr

Fixodent Base Diş Protez Yapıştırıcı 47gr

Fixodent

142,00₺

Fixodent Base Diş Protez Yapıştırıcı 47gr, diş protezlerini ağızda sabitlemeye yardımcı olan bir yapıştırıcıdır. Protezinizi yerinde tutar ve yemek yeme, konuşma ve gülme gibi günlük aktivitelerinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştırır.Ürün Özellikleri:..

Ortodonti Mumu

Ortodonti Mumu

ORTODONTİ

48,00₺

Ortodonti mumu, diş tellerinin ve diğer ortodontik apareylerin neden olduğu tahrişleri ve yaralanmaları önlemek için kullanılan yumuşak, esnek bir malzemedir. Diş tellerinin dudaklara, yanaklara ve dillere batmasını önleyerek, bu bölgelerde yara oluş..

Protefix Yapıştırıcı Yastık Üst Çene 30 Adet

Protefix Yapıştırıcı Yastık Üst Çene 30 Adet

Protefix

569,00₺

Protefix Yapıştırıcı Yastık Üst Çene 30 Adet, protezlerin üst çeneye daha iyi ve daha güvenli bir şekilde tutunmasını sağlayan bir üründür. Yastık, ince dokulu, damak yapısına uygun, sodyum aljinat içeren ve ıslatıldıktan hemen sonra yapıştırma işlev..

Sıhhat İngiliz Karbonatı 100 G

Sıhhat İngiliz Karbonatı 100 G

sıhhat pharma

26,00₺

Sıhhat İngiliz Karbonatı 100 G, doğal bir mineral olan sodyum bikarbonattan (NaHCO3) üretilmiş bir üründür. Sindirim sistemini düzenlemek, mide ekşimesini gidermek, gaz sancısını azaltmak, kabızlık ve ishali önlemek, ciltteki sivilce ve akneleri kuru..

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr Tat İçermez

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr Tat İçermez

corega

179,00₺

Diş protezi yapıştırıcı krem kullanmak diş protezinizin 12 saate kadar sabit durmasına ve rahat hissetmenize yardımcı olur.Diş protezinize, sağa-sola, yukarı-aşağı ve ileri-geri 3 yönlü tutuş sağlamak için geliştirilmiştir.Sevdiğiniz yemeklerin tadın..

Diş Gıcırdatma Aparatı Rabır

Diş Gıcırdatma Aparatı Rabır

RABIR

49,75₺

Sürtünmeyi engeller.Diş ve çenede ağrı oluşumunu engeller.Kutu içerisinde saklama kutusu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır...

Diş Protez Kutusu Rabır

Diş Protez Kutusu Rabır

RABIR

59,00₺

Diş Protez Kutusu – Oral – BoxHijyenik ve sağlıklı koşullarda protez dişlerin saklanmasını sağlar...

Oral B Diş İpi Essential Floss 50 Mt Naneli

Oral B Diş İpi Essential Floss 50 Mt Naneli

Oral­B

79,00₺

Diş fırçasının ulaşamadığı yerlere ulaşır: Diş fırçasıyla ulaşılması zor olan diş aralarındaki bölgelere etkili bir şekilde ulaşarak oral hijyeninizi destekler.Bakteri plağını temizler: Özel olarak tasarlanmış ip dokusu ve polimer kaplama, bakteri pl..

Protefıx Alt Çene Yastık

Protefıx Alt Çene Yastık

Protefix

499,00₺ 599,00₺

Protefix Alt Çene Yapıştırıcı Yastık 30 AdetÖzellikle geçiş zamanındaki özel problem vakaları için diş hekimlerimiz oluşan boşlukların doldurulması için Protefix® yapıştırma tamponu ürününü alt ve üst çene protezleri için önermektedirler.Yapıştırma t..


Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir unsurdur. Dişlerimizin sağlıklı olması için düzenli olarak fırçalamamız, diş ipi kullanmamız ve diş hekimimize düzenli olarak kontrole gitmemiz gerekir. Bu rutin bakımın yanı sıra, ağız ve diş sağlığımızı korumak için kullanabileceğimiz çeşitli diş malzemeleri de vardır.

Diş malzemeleri kategorimiz, ağız ve diş sağlığınızı korumak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sunar. Bu ürünler arasında diş fırçaları, diş macunları, diş ipi, diş fırçalama aparatları, diş taşları, diş beyazlatma ürünleri, diş protezleri, diş implantları ve daha pek çok şey bulunur.