WhatsApp
Tüm Kategoriler

Kompresörlü Nebulizatör

Kompresörlü Nebulizatör

Nimo

565,00₺

Nimo HNK-NBL-MN Mini Kompresörlü Nebulizatör, astım, KOAH ve alerji gibi solunum koşullarını tedavi etmek için nebulize ilaç almak zorunda olan çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış, kullanımı kolay ve etkili bir nebulizerdir.Özellikler:Kompakt ve..

Mesh Nebulİzatör

Mesh Nebulİzatör

Aircase

801,00₺

AirCase Mesh Nebulizatör, sıvı ilacı kolayca solunabilen ince bir sis haline getiren taşınabilir bir nebulizatördür. Astım, KOAH ve kistik fibrozis gibi solunum rahatsızlıkları olan kişiler için idealdir.Özellikleri:Taşınabilir ve hafifKullanımı ve t..

Mesh Nebulİzatör Un100 Respİrox

Mesh Nebulİzatör Un100 Respİrox

Respİrox

765,00₺

Respirox UN100 Şarjlı Mesh Nebulizatör, solunum yolu hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir cihazdır. Buharlaştırma yöntemi ile ilacı solunum yollarına ulaştırır. Mesh teknolojisi ile ilaç mikron boyutunda parçalara ayrılarak daha etkin bir şekil..

Nabiz Oksİmetresİ AIRCASE

Nabiz Oksİmetresİ AIRCASE

Aircase

431,00₺

Aircase AC601 Nabız Oksijen Ölçer Parmak Tipi Pulse OksimetreAİRCASE AC601 Nabız Oksijen Ölçer Parmak Tipi Pulse OksimetreÖZELLİKLER8 Saniyede hızlı sonuç.1,5 LED ekrana sahip tam ekran tasarım.Modern, temiz ve akıcı tasarım.Görsel alarm için için dü..

Nebulİzatör Nİmo Komp.Balik (Hnk-Nbl-Fish) (6)

Nebulİzatör Nİmo Komp.Balik (Hnk-Nbl-Fish) (6)

Nimo

706,82₺

Nimo HNK-NBL-FISH Kompresörlü Nebulizer, taşınabilir ve kullanımı kolay bir nebulizerdir. Astım, KOAH ve alerji gibi solunum koşullarını tedavi etmek için nebulize ilaç almak zorunda olan çocuklar ve yetişkinler için idealdir.Özellikler:Kompakt ve ta..

Nebulİzatör Nİmo Komp.Çocuk (Hnk-Nbl- Mon) (6)

Nebulİzatör Nİmo Komp.Çocuk (Hnk-Nbl- Mon) (6)

Nimo

706,82₺

Nimo HNK-NBL-MON Kompresörlü Çocuk Nebulizer, çocuklar için tasarlanmış, kullanımı kolay ve etkili bir nebulizerdir. Astım, KOAH ve alerji gibi solunum koşullarını tedavi etmek için nebulize ilaç almak zorunda olan çocuklar için idealdir.Özellikler:K..

Nebulİzatör Nİmo Komp.Mİnİ Araba (Hnk-Nbl- Car) (6)

Nebulİzatör Nİmo Komp.Mİnİ Araba (Hnk-Nbl- Car) (6)

Nimo

706,82₺

Nimo HNK-NBL-CAR Kompresörlü Mini Araba Nebulizer, taşınabilir ve kullanımı kolay bir nebulizerdir. Astım, KOAH ve alerji gibi solunum koşullarını tedavi etmek için nebulize ilaç almak zorunda olan çocuklar ve yetişkinler için idealdir.Özellikler:Kom..

Nebulİzatör Nİmo Taşinabİlİr Mesh (Hnk- Mesh-01)

Nebulİzatör Nİmo Taşinabİlİr Mesh (Hnk- Mesh-01)

Nimo

1.042,26₺

Nimo HNK-MESH-01 Taşınabilir Mesh Nebulizatör, astım, KOAH ve alerji gibi solunum koşullarını tedavi etmek için nebulize ilaç almak zorunda olan çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış, kullanımı kolay ve etkili bir nebulizerdir.Özellikler:Kompakt v..

Oksİjen Konsantratörü (5 Lt)

Oksİjen Konsantratörü (5 Lt)

Respİrox

11.250,00₺

Kullanım Alanları ve Etki:Evde ve hastanede kullanım için uygundur ve hafif ve taşınabilir bir tasarıma sahiptir.Özellikle solunum yolu hastalıkları, astım, KOAH ve benzeri solunum sorunları olan hastalar için etkili bir solunum desteği sunar.Oksijen..

Oksimetre Parmak Tipi Oncomed

Oksimetre Parmak Tipi Oncomed

Oncomed

180,00₺

Pulseoksimetre Parmak Tipi Oncomed, kanınızdaki oksijen seviyesini ve nabız hızınızı ölçen küçük, taşınabilir bir cihazdır. Parmak ucunuzdaki kan damarlarına bir ışık ışını göndererek ve yansıyan ışığı analiz ederek çalışır.Pulseoksimetre Parmak Tipi..

Solunum egzersİz Cİhazi (Trİoflowmater)

Solunum egzersİz Cİhazi (Trİoflowmater)

Plasti med

79,00₺

Plasti-Med Solunum Egzersiz Cihazı (Triflo), solunum yollarındaki kasları güçlendirmek, daha rahat nefes alıp vermeyi sağlamak, akciğer kapasitesini arttırmak amacıyla kullanılan bir cihazdır.Özellikleri3 adet renkli top içerir: Mavi top 600 mil..

Ultra Hava Nemlendirici Nİmomed (Hnk-Hum-01) (6)

Ultra Hava Nemlendirici Nİmomed (Hnk-Hum-01) (6)

Nimo

1.071,66₺

Nimo Med Ultrasonik Hava Nemlendirici HNK-HUM-01, bulunduğu ortamdaki havanın nem oranını artırmaya yardımcı olan bir cihazdır. Ultrasonik teknoloji kullanılarak çalışan ürün, suyun moleküllerini ses dalgaları ile parçalayarak buhar haline getirir. B..


Solunum ürünleri, solunum sistemi sorunlarına yönelik çeşitli tıbbi cihazlar ve ürünleri içeren bir kategoriye atıfta bulunur. Bu ürünler, solunum yolu hastalıkları, solunum zorluğu veya solunum desteği gerektiren durumlar gibi sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için kullanılır. Solunum ürünleri, hastanelerde, sağlık tesislerinde veya evde kullanılabilir. İşte solunum ürünlerinin bazı örnekleri:


Nebülizatörler: Nebülizatörler, sıvı ilaçları buhar veya sis haline getirerek, bu ilaçların solunum yoluyla alınmasını sağlar. Astım, KOAH ve diğer solunum rahatsızlıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılır.


Solunum Cihazları: Solunum cihazları, solunum yetmezliği yaşayan bireylerin solunum desteği sağlamak için kullanılır. Bu cihazlar, mekanik ventilatörler, CPAP (sürekli pozitif havayolu basınca cihazı) ve BiPAP (bi-level pozitif hava yolu basınca cihazı) gibi cihazları içerebilir.


Oksijen Tedavi Ekipmanları: Oksijen maskeleri, oksijen konsantratörleri ve oksijen tüpleri gibi ekipmanlar, oksijen desteği gerektiren hastalıklar veya durumlar için kullanılır.


Solunum Egzersiz Cihazları: Solunum egzersiz cihazları, solunum kaslarını güçlendirmek ve solunum kapasitesini artırmak için kullanılır. Spirometreler gibi cihazlar, solunum fonksiyonunu değerlendirmek için de kullanılabilir.


Solunum Maske ve Aksesuarları: Solunum maskeleri, CPAP ve BiPAP tedavisi alan kişiler için kullanılır. Bu maskeler, hava yolu basıncını korurken rahat bir solunum sağlar.


Pulse Oksimetreler: Pulse oksimetreler, oksijen saturasyonunu (SpO2) ölçmek için kullanılır. Bu cihazlar, kan oksijen seviyelerini izlemek için kullanılır.


Solunum İlaçları: Astım veya diğer solunum yolu rahatsızlıklarını yönetmek için inhalerler ve nebülizasyon ilaçları gibi solunum ilaçları kullanılır.


Trakeostomi Ürünleri: Trakeostomi tüpleri, trakeostomi ameliyatı geçiren bireylerin nefes almasını ve nefes vermesini kolaylaştırmak için kullanılır.


Solunum ürünleri, solunum sistemi rahatsızlıkları olan bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve solunum fonksiyonlarını desteklemek amacıyla önemlidir. Bu ürünler, bir sağlık profesyonelinin tavsiyesi ve reçetesi üzerine kullanılmalıdır. İhtiyaca yönelik doğru solunum ürününün seçimi ve kullanımı, hastanın sağlığını ve iyileşmesini desteklemeye yardımcı olabilir.