WhatsApp
Tüm Kategoriler

Air Wick  Freshmatic Otomatik Sprey &Lavanta Yedek Sprey Oda Kokusu Kiti Bahar Çicekleri

Air Wick Freshmatic Otomatik Sprey &Lavanta Yedek Sprey Oda Kokusu Kiti Bahar Çicekleri

Air Wick

690,00₺

Air Wick Freshmatic Otomatik Sprey & Lavanta Yedek Sprey Oda Kokusu Kiti Bahar Çicekleri: Baharı Evinize Getirin!Otomatik Sprey Sistemi: Air Wick Freshmatic, evinizin her köşesine hoş bir koku yaymak için otomatik olarak çalışan bir sprey sistemi..

Air Wick Oda Kokusu Freshmatic Makine+Yedek 250 Ml Bahar Çicekleri

Air Wick Oda Kokusu Freshmatic Makine+Yedek 250 Ml Bahar Çicekleri

Air Wick

690,00₺

Air Wick Oda Kokusu Freshmatic Makine+Yedek 250 ml Bahar Çicekleri: Baharı Evinize Getirin!Freshmatic Makine: Air Wick Freshmatic Makine, evinizin her köşesine otomatik olarak hoş bir koku yaymak için tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken makineyi kur..

Arriva Amonyak Böcek Sokması

Arriva Amonyak Böcek Sokması

Arriva

209,00₺

Arriva After Bite Amonyaklı Sprey Kalem, arı, böcek veya denizanası sokmalarına karşı hızlı bir şekilde müdahale etmek ve acıyı hafifletmek amacıyla tasarlanmış bir üründür. İşte bu ürünün bazı özellikleri ve açıklamaları:Amonyaklı Sprey: Arriva Afte..

Çanta Korumalı Çocuk Okul Yağmurluğu M Beden

Çanta Korumalı Çocuk Okul Yağmurluğu M Beden

Raid Quad

132,00₺

Çanta Korumalı Çocuk Okul Yağmurluğu M Beden, 5-6 yaş arası çocuklar için uygun bir yağmurluktur.Özellikleri:5-6 yaş arası çocuklar için uygundur.Su ve rüzgar geçirmezdir.Kapüşonlu ve çanta koruyuculu modeldir.Ayarlanabilir lastikli bel ve kol bandı ..

Defans Losyon Su Bazlı (2021)

Defans Losyon Su Bazlı (2021)

Defans

71,00₺

Defans Losyon Su Bazlı (2021), sivrisinek, karasinek ve kenelerden korunmak için kullanılan bir losyondur. Su bazlı formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve kolayca emilir. İçeriğindeki DEET ve Icaridin etken maddeleri sayesinde sivrisinek..

Derma Naturel Bebek Banyo Eldiveni

Derma Naturel Bebek Banyo Eldiveni

Derma Naturel

70,00₺

Derma Naturel Bebek Banyo Eldiveni, bebeklerin hassas cildini tahriş etmeyen, yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Eldivenin doğal lifleri, bebeğin cildine zarar vermeden temizlenmesini sağlar.Ürün Özellikleri:Yumuşak ve esnek yapıDoğal liflerBebeği..

Detan Elektrolikit Cihaz + Yedek 30 Gece (2020)

Detan Elektrolikit Cihaz + Yedek 30 Gece (2020)

Detan

128,00₺

Detan Elektrolikit Cihaz + Yedek 30 Gece (2020), karasinek ve sivrisineklere karşı koruma sağlayan bir cihazdır. Cihaz, elektrolikit adı verilen bir sıvı ile çalışır. Bu sıvı, karasinek ve sivrisineklerin algıladığı bir koku yayar. Bu koku, böcekleri..

Detan Elektrolikit Yedek Süper 30 Gece

Detan Elektrolikit Yedek Süper 30 Gece

Detan

81,00₺

Detan Elektrolikit Cihaz + Yedek 30 Gece , karasinek ve sivrisineklere karşı koruma sağlayan bir cihazdır. Cihaz, elektrolikit adı verilen bir sıvı ile çalışır. Bu sıvı, karasinek ve sivrisineklerin algıladığı bir koku yayar. Bu koku, böceklerin ciha..

Detan Sinekkıran Kokusuz 275 Ml

Detan Sinekkıran Kokusuz 275 Ml

Detan

95,00₺

Detan Sinekkıran 275 Ml KokusuzDetan Sinek Kırıcı, sineklerle başa çıkmak için kullanabileceğiniz etkili bir üründür. Kokusuz formülü ile sinekleri çekmeden öldürür ve böylece sineklerin etrafınıza toplanmasını önler. Rahatsız edici sineklerden kurtu..

Detan Süper Mat Cihaz + 10 Yedek

Detan Süper Mat Cihaz + 10 Yedek

Detan

97,00₺

Detan Süper Mat cihazı ve 10 yedek mat ile odanızda bulunan sivrisinekleri uzaklaştırabilirsiniz. Bu ürün, geceleri sivrisineklere karşı etkili bir koruma sağlar. Her mat 8 saatlik kullanım süresi sunar ve bu set ile 10 gece boyunca sivrisineklere ka..

Freshmatİc Yedek Sprey Bahar Çİçeklerİ

Freshmatİc Yedek Sprey Bahar Çİçeklerİ

Air Wick

131,00₺

Freshmatic Yedek Sprey Bahar Çiçekleri, Air Wick Freshmatic oda koku makinesi ile birlikte kullanılan, odanızı bahar çiçeklerinin taze ve ferah kokusuyla dolduran bir spreydir.Ürün Özellikleri:Bahar çiçekleri kokusu250 ml60 güne kadar etkiliKullanım ..

Freshmatİc Yedek Sprey Lavanta

Freshmatİc Yedek Sprey Lavanta

Air Wick

131,00₺

Freshmatic Yedek Sprey Lavanta, Air Wick Freshmatic oda koku makinesi ile birlikte kullanılan, odanızı lavantanın rahatlatıcı ve sakinleştirici kokusuyla dolduran bir spreydir.Ürün Özellikleri:Lavanta kokusu250 ml60 güne kadar etkiliKullanım Alanları..


Sağlık Çarşı olarak, evlerinizin ve ofislerinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle seçilmiş medikal olmayan ürünler sunuyoruz. Süpermarket kategorimiz, sizin ve ailenizin gereksinimlerini kolayca karşılayabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunar. Hem pratik hem de kaliteli ürünlerimizle günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için buradayız.

Sağlık Çarşı Süpermarket Kategorisi, kalite, çeşitlilik ve uygun fiyatları bir araya getirerek sizin için en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefler. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve günlük yaşamınızı daha kolay ve pratik hale getirmek için buradayız. Sağlık Çarşı güvencesiyle alışveriş yapın ve hayatınızı daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde yaşayın.